فروش لوستر
خانه / لوستر / پخش لوستر لوله ای با کیفیت

پخش لوستر لوله ای با کیفیت

لوستر لوله ای یکی از انواع لوسترهای عرضه شده در بازار است که در محیط های مختلف مسکونی، اداری، رستوران ها و کافی شاپ ها بیشتر استفاده می شود. قیمت هر کدام از مدل های لوستر لوله ای به عوامل مختلفی مانند مواد اولیه استفاده شده، اندازه و طرح لوستر بستگی دارد که شرکت های زیادی در زمینه پخش لوستر لوله ای با کیفیت در سراسر کشور فعالیت می کنند.

پخش لوستر لوله ای با کیفیت

ویژگی عمومی لوستر لوله ای

ویژگی عمومی لوستر لوله ای لوستر به عنوان یکی از اجزای اصلی در دیزاین یک مکان، تنوع بسیار بالایی دارد و روز به روز هم با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه طرح های جدیدتری از این محصول در بازار عرضه می شود که یکی از این طرح های جدید و مدرن، لوستر لوله ای می باشد.
اصلی ترین ویژگی لوستر لوله ای، کاربرد بالای آن در تمام مکان های مسکونی، اداری و حتی کافی شاپ ها و رستوران ها می باشد و به صورت کلی با تمام دیزاین های داخلی مدرن می توان این لوستر را استفاده کرد.
تنوع در لوستر لوله ای از لحاظ اندازه، کیفیت، جنس استفاده شده در ساخت، طرح و رنگ آن بسیار زیاد است که هر کدام از این ویژگی ها با توجه به مکانی که در آن به کار میرود، قابل تغییر است.
ظاهر اصلی لوستر لوله ای همان طور که از اسم آن نیز مشخص است به صورت لوله و یا به اصطلاح شاخه می باشد که بزرگی لوستر نیز به تعداد شاخه های آن بستگی دارد و در تهیه این نوع از لوستر بیشتر از برنز، آهن و یا آلومینیوم استفاده می کنند و در بعضی از مدل ها و طرح های این لوستر می توان شاخه های آن را به شکل های مختلف تغییر داد و یا جهت تابش نور شاخه های آن را عوض کرد که از اصلی ترین ویژگی های این لوستر به شمار می آید.
از لحاظ کیفیتی نیز لوسترهایی که از جنس برنز تهیه شده باشند از کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر برخوردارند که از لحاظ ظاهری نیز نمونه های برنزی ظاهر زیباتری دارند و طرفداران آن نیز بیشترند.

شناخت انواع لوستر لوله ای

در رده بندی لوستر به صورت کلی، این کالا در دو گروه کلاسیک و مدرن تقسیم می شود که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه طراحی داخلی استفاده از طرح ها و مدل های مدرن بیشتر شده است و روز به روز نیز تنوع در این دسته از طرف طراحان آن بیشتر نیز می شود.
در گذشته استفاده از لوستر فقط محدود به پذیرایی ها و مکان های بزرگ بود ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان از این کالا در بسیاری از مکان های مسکونی مانند راهروها و اتاق خواب ها و حتی مکان های تجاری استفاده کرد.
در بین انواع لوسترهایی که امروزه در بازار ارائه می شود لوستر لوله ای یکی از طرح های مدرن به شمار می آید که در چند سال اخیر کاربرد بسیار زیادی در بسیاری از مکان های مسکونی و تجاری داشته است.
تنوع لوستر لوله ای در طرح، مدل، کیفیت، اندازه و حتی استفاده از مواد اولیه ساخت بسیار زیاد است ولی به صورت کلی، اولین نکته در انتخاب هر نوع لوستری، شرایط و متراژ مکانی است که در آن استفاده خواهد شد.
انتخاب لوستر به ویژه لوستر لوله ای کاملا سلیقه ای است و می توان از آن در محیط هایی مانند آشپزخانه، اتاق خواب، راهروها و محیط های کاری و تجاری مانند کافی شاپ ها با توجه به نوع دیژاین از آن استفاده کرد.
البته نوع لوستر لوله ای که در محیط های مسکونی استفاده می شود با توجه به نوع دیزاین مکان موردنظر از جلوه و تزیین بیشتری در ساخت آن استفاده می کنند تا نمونه ای که در یک کافی شاپ به صورت ساده به کار می رود.
انتخاب نوع لوستر برای یک مکان علاوه بر روشنایی که در آنجا ایجاد می کند، جلوه بسیار خاصی نیز به آنجا می دهد و می تواند زیبایی آنجا را دو چندان کند.

کاربرد های لوستر لوله ای

کاربرد های لوستر لوله ای لوسترها به دلیل شکل و ظاهری که دارند علاوه بر نورپردازی در مکان موردنظر، باعث جذابیت دکوراسیون نیز می شوند و امروزه در تمام مکان هایی که افراد برای کار و یا زندگی روزمره خود از آن استفاده می کنند، می توان این کالا را با توجه به شرایط مکانی آنجا استفاده کرد.
در گذشته تعداد طرح و مدل هایی که در تولید لوستر استفاده می شد، بسیار محدود بود ولی امروزه با بالارفتن تنوع به ویژه در لوسترهای مدرن، کاربرد و استفاده از آن نیز افزایش پیدا کرده است.
یکی از انواع لوسترهای مدرن که در چند سال گذشته نیز استقبال بسیار بالایی از آن شده است، انواع لوستر لوله ای بوده است که کاربردهای بسیار زیادی در مکان های مختلف داشته است.
یکی از مهم ترین کاربرد لوستر لوله ای، استفاده از آن در مکان هایی مانند کافی شاپ ها بوده است که به دلیل ظاهر مدرنی که دارند برای این محیط ها بسیار مناسب بوده و جذابیت خاصی به مکان ها می دهند.
لوستر لوله ای برای اتاق خواب، آشپزخانه و راهروها نیز انتخاب بسیار مناسبی می تواند باشد البته نوع دکوراسیون مکان موردنظر نیز بسیار مهم است و بیشتر برای کسانی که به دیزاین های ساده و مدرن علاقه دارند، کاربرد دارد و مثلا برای کسی که از دیزاین کلاسیک در محیط خانه و یا اتاق خود استفاده کرده است نمی توان لوستر لوله ای را پیشنهاد داد.
بسیاری از لوسترها علاوه بر نمونه های سقفی، لوسترهای دیواری آن نیز در بازار عرضه می شوند که طرح لوله ای نیز به همین صورت است و نمونه های دیواری در راهروها و ورودی ها بسیار پرکاربرد هستند. 

دسته بندی کیفی لوستر لوله ای

یکی از مواردی که باعث ایجاد تنوع در انواع طرح ها و مدل های لوستر ها می شود، جنس موادی است که برای ساخت آن به کار میرود که به صورت مستقیم نیز در کیفیت لوستر تاثیرگذار است.
در انواع لوستر لوله ای نیز به همین صورت است و کیفیت موادی که برای ساخت این نوع لوستر مصرف می شود، باعث مرغوبیت و یا پایین بودن کیفیت در این محصول می شود.
لوسترها به صورت کلی از لحاظ جنس بدنه به چهار دسته لوستر برنزی، چوبی، فلزی و کریستالی تقسیم بندی می شوند.
در تهیه لوسترهای لوله ای بیشتر از جنس بدنه برنزی و فلزی استفاده می کنند که دلیل آن هم شکل و ظاهر این نوع لوستر است و در تزئینات روی آن مواد دیگری مثل چوب و حتی کریستال نیزاستفاده می شود.
برنز به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر رطوبت و خوردگی دارد گزینه بسیار مناسبی برای ساخت این نوع لوستر است که در بسیاری از مناطق جغرافیایی نیز به راحتی در ساخت انواع لوسترها به کار می رود.
بسیاری از لوسترهای لوله ای باکیفیت و مرغوب از جنس برنز ساخته می شوند که تنوع بسیار بالایی در طرح و مدل دارند.
یکی دیگر از آلیاژهای پرکاربرد در ساخت لوستر لوله ای، آهن است که اگر به صورت جزئی بررسی کنیم به تمام لوسترهایی که از فلزاتی مانند آهن، آلومینیوم و یا برنج ساخته شوند، لوستر فلزی گفته می شود که در انواع طرح ها و مدل های لوستر لوله ای نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
در شکل ظاهری لوستر لوله ای، بدنه لوستر که همان لوله ها هستند به صورت کامل دیده می شوند و در ظاهر این محصول بسیار تاثیرگذارند به همین دلیل استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم، ظاهری زیبا به لوستر می دهد.

راهنمای انتخاب لوستر لوله ای

راهنمای انتخاب لوستر لوله ای در هنگام انتخاب لوستر به غیر از طرح و مدل آن، سایز، میزان درخشش نور و کنترل میزان نور لوستر از مهم ترین فاکتورها هستند که باید مورد توجه قرار بگیرد.
در لوستر لوله ای نیز شرایط به همین صورت است و اولین نکته در انتخاب لوستر لوله ای برای یک مکان، تناسب سایز لوستر با اندازه مکانی است که در آن به کار خواهد رفت چون انتخاب یک لوستر کوچک و یا بسیار بزرگ می تواند نتیجه عکس در محیط داشته باشد و از جذابیت و زیبایی آن مکان بکاهد.
نکته اصلی دیگر در انتخاب لوستر لوله ای، میزان درخشش نور لوستر است که نباید بسیار زیاد و یا خیلی کم باشد که در این صورت روی زیبایی محیط تاثیر گذار است.
کنترل میزان نور در یک لوستر نیز بسیار مهم است که در لوسترهای لوله ای که دارای طرح های مختلف هستند،به دلیل چند شاخه ای بودن آنها معمولا از چند لامپ در جهات مختلف استفاده می شود و در صورتی که نور محیط زیاد و یا کم باشد، باید بتوان هر کدام از این لامپ ها را با دکمه های کنترل نور قطع و یا وصل کرد.
لوستر لوله ای که در هر کدام از مکان های اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد از لحاظ تابش نور شرایط متفاوتی دارد به عنوان مثال لوستر لوله ای که در اتاق خواب به کار می رود باید نور کمتری نسبت به نمونه هایی داشته باشد که در اتاق کار و یا محیط اداری به کار می رود که همه ی اینها در لوسترهای مدرن به راحتی قابل کنترل است.
لوسترهای لوله ای معمولا ظاهر ساده ای دارند و به همین دلیل هم بیشتر در دکوراسیون های مدرن و ساده مورد استفاده قرار می گیرند ولی می توان با انتخاب رنگ مناسب و تزئینات ساده ای که در بعضی از مدل های آن وجود دارد، از طرح های مختلف آن استفاده کرد.

روش نگهداری لوستر لوله ای در منزل

بعد از نصب کردن لوستر در محیط و مکان موردنظر به ویژه در مکان های مسکونی، مهم ترین اصل نگهداری از آن است که برای بسیاری از زنان خانه دار بسیار مهم است و وسواس خاصی نسبت به این موضوع دارند.
نگهداری از هرکدام از لوسترها با توجه به طرح، مدل و جنس مواد بدنه آن متفاوت است که در لوسترهای کریستالی و یا لوسترهایی که در ساخت آنها از تزئینات بیشتری استفاده شده است، این امر سخت تر است و به دقت بیشتری احتیاج دارد.
لوستر های لوله ای یکی از ساده ترین انواع لوستر در طرح هستند و همین امر باعث می شود که در نگهداری لوستر لوله ای با رعایت چند نکته مهم به راحتی می توان زیبایی و طول عمر آن را برای مدت زمان طولانی حفظ کرد.
جنس مواد بدنه بیشتر لوسترهای لوله ای، برنز و فلزاتی مانند آلومینیوم و برنج می باشد که در لوسترهای ساخته شده از برنز برای جلوه و ایجاد نما در این چراغ ها از سیاه قلم استفاده می کنند که به صورت سایه روشن روی لوستر زده می شود و برای این کار نیز از رنگ استفاده می کنند سپس برای دوام و ماندگاری سیاه قلم، لاک بی رنگ و ماده براقی روی آن زده می شود.
به همین دلیل در نگهداری از لوسترهای برنزی به ویژه در تمیز کردن آنها نباید از مواد شوینده قوی و پارچه های سفت استفاده شود چون باعث از بین رفتن لاک براق و حتی سیاه قلم استفاده شده در لوستر می شود و براقیت آن به مرور از بین می رود.
بهترین راه برای تمیز کردن لوسترها استفاده از پر و دستمال های مرطوب نانو  می باشد که باعث از بین رفتن گرد و خاک، چربی و دوده روی لوسترها می شود و هیچ آسیبی نیز به آن نمی زنند.

توزیع لوستر لوله ای در بازار

توزیع لوستر لوله ای در بازار تعداد تولیدکننده های لوستر در کشور بسیار زیاد است و روز به روز هم با پیشرفت علم و تکنولوژی در این حوزه، افراد و شرکتهای بیشتری در این زمینه محصولات خود را با طرح ها و مدل های جدید در بازار عرضه می کنند.
لوستر لوله ای به عنوان یکی از طرح های جدید و مدرن در چند سال گذشته به شمار می آید که مخاطبان بسیار بالایی پیدا کرده است و می توان آن را در بسیاری از مکان ها با توجه به نوع دیزاین به راحتی مورد استفاده قرار داد.
خریداران لوستر لوله ای علاوه بر بازار داخلی، تعداد بسیار زیادی در بازارهای خارجی نیز بوده اند و همین امر باعث شده است که توزیع لوستر لوله ای از طرف تولیدکنندگان در بازار بسیار زیاد شود.
البته تنوعی که در طرح های این لوستر وجود دارد نیز بسیار زیاد است و در تمام مکان های مسکونی، اداری و تجاری که در آنها از دیزاین ساده و مدرن استفاده شده است، کاربرد دارد.
قیمت این نوع لوسترها نیز به دلیل سادگی در طرح های آن بسیار به صرفه است و برای خریدارانی که فاکتور قیمت برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است، بهترین انتخاب است.
تولیدکننده های لوستر لوله ای علاوه بر توزیع آن در بازار داخلی، حجم بسیار زیادی از محصولات خود را در چند سال اخیر در بازارهای خارجی نیز عرضه کرده اند که باعث ورود ارز به داخل کشور و همچنین حاشیه سودهای بالا برای تولیدکننده ها بوده است.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی لوستر سلطنتی در تبریز

لوستر سلطنتی یکی از انواع لوستر هایی است که توسط تولیدکنندگان بسیاری در اقصی نقاط کشور به خصوص در استان تبریز تولید می شود و تولید کنندگان این محصول نهایت ظرافت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما