فروش لوستر
خانه / لوستر / نمایندگی لوستر سلطنتی در تبریز

نمایندگی لوستر سلطنتی در تبریز

لوستر سلطنتی یکی از انواع لوستر هایی است که توسط تولیدکنندگان بسیاری در اقصی نقاط کشور به خصوص در استان تبریز تولید می شود و تولید کنندگان این محصول نهایت ظرافت و سلیقه را در طراحی آن تزریق کرده اند تا بتوانند زیبا ترین محصول را در اختیار مشتریان قرار دهند. 

نمایندگی لوستر سلطنتی در تبریز

مشخصات انواع لوستر سلطنتی

مشخصات انواع لوستر سلطنتیمشخصات لوستر سلطنتی از جمله ویژگی هایی است که اکثر خریداران هنگام خرید این محصول به آن توجه ویژه ای دارند. از مشخصات انواع لوستر سلطنتی می توان به ابعاد و اندازه، نام برند سازنده و غیر اشاره کرد که در ادامه مطلب قصد داریم به بررسی هر یک از این مشخصات به طور کامل بپردازیم.

ابعاد و اندازه لوستر های سلطنتی جزو مشخصاتی هستند که اکثر مشتریان به آن توجه ویژه ای نشان می دهند. زیرا یکی از فاکتور های اصلی انتخاب این لوستر ها ابعاد و اندازه ی آن ها می باشد. چرا که ابعاد و اندازه لوستر ها باید متناسب با ابعاد و اندازه فضای مورد نظر باشد تا در نهایت لوستر مد نظر بتواند تاثیر مثبتی در زیبایی دکوراسیون داخلی فضا ایجاد کند. لوستر های سلطنتی از لحاظ ابعاد و اندازه در انواع مختلفی تولید می شوند که هر یک طرفداران خاصی دارند.

از جمله مشخصات لوستر های سلطنتی که همواره باعث تنوع در انواع آن ها می‌ شود، تعداد و سایز سر پیچ هایی است که در خود جای می دهند. در واقع هر چقدر لوستر های سلطنتی، سر پیچ های بیشتری در ساختار خود داشته باشند، می ‌توانند نور بیشتری را در فضا پخش کنند.

از همین جهت لوستر های سلطنتی بزرگی که برای فضا های وسیع در نظر گرفته شده ‌اند، تعداد لامپ های بیشتری را در ساختار آن ها به کار می رود.

از دیگر نکاتی که خریداران هنگام خرید این محصول باید به آن توجه کنند،  نام برند سازنده آن است و نام برند سازنده جزو مشخصات اصلی لوستر سلطنتی محسوب می ‌شود. زیرا برخی از برند های سازنده این نوع محصولات، در حوزه فعالیت خود پیشرفت های چشم گیری داشته اند و همواره کیفیت محصولات شان در بین محصولات مشابه موجود در بازار حرف اول را می ‌زند.

زیرا این تولیدکنندگان همواره سعی دارند تا در روند تولید این محصول تمامی استاندارد های جهانی را رعایت کنند تا بتوانند با کیفیت ترین لوستر های سلطنتی را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. 

با توجه به این موضوع می توان گفت نام برند های معتبری که در حوزه تولید انواع لوستر صنعتی فعالیت دارند، به تنهایی تضمینی برای کیفیت این محصول به حساب می آیند. از همین جهت اکثر خریداران هنگام خرید این محصول به نام برند سازنده آن توجه می کنند.

از دیگر مشخصات انواع لوستر سلطنتی، جنس بدنه آن ها است. به طور مثال برخی از لوستر های سلطنتی از فلز برنز ساخته می شوند که زیبایی منحصر به فردی دارند. زیرا فلز برنز رنگ دلنوازی دارد که این رنگ تاثیر مثبتی در زیبایی این محصول می گذارد.

همچنین برخی دیگر از انواع لوستر های سلطنتی از فلز آبکاری شده از طلا تولید می شوند که از لحاظ جلا و براقیت نسبت به سایر لوستر هایی که از جنس های دیگر تولید شده اند، در درجه کیفی بالا تری قرار دارند.

از چه نوع لامپی می‌توانیم در لوستر سلطنتی استفاده کنیم؟

نوع لامپ لوستر سلطنتی از جمله عواملی است که در زیبایی این محصول تاثیر گذار است. معمولاً لوستر های سلطنتی که در طراحی آن ها از سبک های کلاسیک الهام گرفته شده است، در طرح های ظریفی طراحی و تولید می شوند.

از همین جهت تولید کنندگان سعی دارند تا سر پیچ های لامپ کوچکی را درون این لوستر ها کار بگذارند تا خریداران با توجه به آن سرپیچ، لامپ های ظریف و کوچکی را در لوستر نصب کنند.

زیرا اگر از لامپ های بزرگی در این نوع لوستر ها استفاده شود، دیگر ظرافت و زیبایی کریستال ها و قطعات ریز لوستر سلطنتی به چشم نمی ‌آید و لامپ های بزرگ تاثیر منفی در زیبایی آن ها می گذارند.

تولید کنندگانی که در حوزه تولید انواع لامپ و صنایع روشنایی فعالیت دارند، برای این نوع لوستر ها، لامپ های مخصوصی را مانند لامپ های شمعی و اشکی تولید کرده اند که به دلیل ظرافت و زیبایی که در ظاهر خود دارند تاثیر منفی در زیبایی و ظرافت لوستر های سلطنتی ایجاد نمی کنند.

لوستر های سلطنتی مناسب اتاق خواب

لوستر های سلطنتی مناسب اتاق خوابلوستر های سلطنتی بر اساس نوع کاربری فضای مد نظر شان در انواع مختلفی تولید می شوند که یکی از انواع آن ها لوستر اتاق خواب سلطنتی است.

لوستر های سلطنتی که برای اتاق خواب طراحی شده اند، اندازه و ابعاد کوچک تری نسبت به سایر لوستر های سلطنتی که برای فضا هایی مانند پذیرایی و سالن ها تولید شده اند، دارند.

ابعاد کوچک  آن ها به لوستر ها کمک می کند تا بتوانند به راحتی درون فضای اتاق خواب ها جای گیرند و منطبق شوند. همچنین نور پردازی این نوع لوستر ها با سایر لوستر های پدیرایی و بزرگ، متفاوت است و به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند نور ملایم و کمی را در فضای اتاق خواب پخش کنند.

زیرا اتاق خواب ها فضایی برای استراحت است و افراد هنگامی که روز طولانی و سختی را سپری می کنند تنها نقطه ای که می تواند آن ها را آرام کند، اتاق خواب آن ها است. 

همچنین از فاکتور های مهمی که در آرامش و انرژی اتاق خواب ها تاثیر گذار است، میزان نور آن ها است که این فاکتور رابطه مستقیمی با نوع لوستر اتاق خواب دارد.

برخی از لوستر های سلطنتی دارای کریستال های ریز و رنگی هستند که هنگام برخورد نور به این کریستال های رنگی نوری بسیار زیبا و رمانتیکی در فضای اتاق خواب پخش می ‌شود که این نور های زیبا و رنگی تاثیر مثبتی بر آرامش و انرژی اتاق خواب می گذارند.

نحوه انتخاب لوستر سلطنتی منطبق با فضای خانه

خریداران هنگام انتخاب لوستر سلطنتی برای فضای مد نظر خود باید همواره به نکات و ویژگی هایی توجه داشته باشند تا بتوانند انتخاب مناسبی را انجام دهند. زیرا لوستر ها یکی از فاکتور های اصلی و تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی فضای منازل محسوب می ‌شوند و اگر هنگام انتخاب آنان به فاکتور ها و معیار های لازم توجه نشود، ممکن است تاثیر منفی در زیبایی فضای مد نظرتان بگذارند.

یکی از ویژگی ‌ها و نکاتی که همواره باید به آن توجه کرد، ابعاد و اندازه فضایی است که می خواهید برای آن لوستر سلطنتی را تهیه کنید و همواره باید لوستر سلطنتی مد نظر خود را مطابق با ابعاد و اندازه آن فضا را انتخاب کنید. به طور مثال اگر فضای مد نظرتان ابعاد و اندازه کوچکی داشته باشد، اما شما از لوستر سلطنتی بزرگی در این اتاق استفاده کنید، نه تنها به زیبا تر شدن فضا کمک نکرده اید بلکه آن فضا به فضایی غیر قابل تحمل تبدیل خواهد شد.

هنگام انتخاب لوستر سلطنتی نیز باید به سبک دکوراسیون فضای خانه خود توجه داشته باشید. زیرا لوستر های سلطنتی معمولاً برای فضا هایی در نظر گرفته می ‌شوند که دکوراسیون آن ها از سبک کلاسیک و سلطنتی پیروی می کند. در واقع می توان گفت این لوستر ها مناسب‌ ترین گزینه برای این نوع منازل به حساب می آیند.

اما اگر فضای خانه شما دکوراسیونی مدرن دارد، بهتر است از خرید لوستر های سلطنتی خودداری کنید زیرا آن ها اصولا برای منازل و فضاهای طراحی شده‌ اند که سبکی مجلل و کلاسیک دارند و نمی توانند تاثیر مثبتی در دکوراسیون های مدرن ایجاد کنند.

روش تمیز کردن لوستر سلطنتی

روش تمیز کردن لوستر سلطنتینحوه تمیز کردن لوستر از جمله نکاتی است که تمامی افراد باید به آن توجه داشته باشند. در ادامه قصد داریم راه هایی را برای پاک سازی انواع لوستر های سلطنتی به شما معرفی کنیم.

برای شروع عملیات تمیز کاری لوستر، برای جلوگیری از به هم ریختگی بهتر است به نکات زیر توجه کنید.

  • بهتر است ابتدا از شکل کامل و سر هم شده لوستر خود عکسی تهیه کنید تا پس از باز کردن قطعه های آن دچار مشکل نشوید و بتوانید به راحتی آن‌ ها را دوباره در سر جای خود قرار دهید.
  • در زیر لوستر زیرانداز و یا پتوی ضخیم بیندازید تا وقتی قطعه های لوستر را از یک دیگر جدا می کنید، هنگام برخورد با زمین دچار شکستگی نشوند. همچنین پتو و یا زیر انداز از ریخته شدن کثیفی های موجود در لوستر بر روی زمین جلوگیری می کند.
  • نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که هیچگاه برای تمیز کردن لوستر ها از مایع سفید کننده استفاده نکنید زیرا مواد شوینده قوی باعث می شوند تا قطعات لوستر جلای خود را از دست بدهند.

پس از رعایت این نکات قبل از هر کاری برق را قطع کنید و لامپ ها را از لوستر جدا کنید و سپس با دستمالی تمیز تمام گرد و خاک های موجود بر روی لوستر را پاک کنید.

برای پاک کردن لوستر، گوی های کریستالی و یا سایر قطعات آن را از لوستر جدا کنید و به وسیله مایع ظرفشویی و آب ولرم آن ها را شستشو دهید. اگر قطعات لوستر به وسیله مایع ظرفشویی به خوبی تمیز نشدند، می توانید از مخلوط سرکه و آب استفاده کنید و با برسی نرم قطعات آن ها را شستشو دهید و سریع خشک کنید زیرا سرکه باعث زنگ زدن سریع قطعات فلزی لوستر می شود.

اگر برخی از قطعات لوستر شما به شدت کدر هستند، می‌توانید برای براق کردن آن ها از محلول آمونیاک استفاده کنید. بدین گونه‌ که چند قطره آمونیاک را در داخل ظرفی با آب ولرم مخلوط کنید و سپس قطعات کدر را درون این محلول شستشو دهید و آبکشی کنید و در نهایت خشک کنید.

اگر بر روی قطعات لوستر شما خط وخشی ایجاد شده باشد و اگر آن خط و خش ها عمقی نباشند، می توان به وسیله خمیر دندان آن ها را پاک کرد. به گونه ‌ای که مقداری خمیر دندان را بر روی خط و خش ها بریزید و سپس با فشار محکم انگشتتان را بر روی آن بکشید تا خط و خش ها محو شوند.

اگر لوستر سلطنتی شما از جنس برنز است، می توانید توسط مسواک، مقداری آب لیمو را بر روی تمام قطعات آن بمالید و سپس به خوبی آن ها را آبکشی نمایید و در نهایت خشک کنید.

اگر قسمتی از لوستر سلطنتی برنزی شما لکه های سخت دارد، برای پاک کردن آن می توانید از کمی الکل استفاده کنید. بدین نحو که مقداری از الکل را به اندازه یک قاشق غذا خوری در مقداری آب و صابون مخلوط کنید و لکه های سخت را توسط آن شستشو و سپس آبکشی نمایید و خشک کنید.

هنگامی که قطعات کاملا خشک شدند، در نهایت دقت، تمامی قطعات لوستر را بر روی هم سوار کنید و در محل قبلی خود نصب کنید.

آیا لوستر سلطنتی خدمات پس از فروش دارد؟

برای بسیاری از خریداران این سوال پیش می‌ آید که آیا لوستر سلطنتی مانند سایر محصولات از خدمات پس از فروش بهره مند است یا خیر؟ در جواب باید گفت لوستر های سلطنتی که از کیفیت بالایی برخوردار اند و توسط برند های معتبر و شناخته شده ای تولید شده ‌اند از خدمات پس از فروش بهره مند هستند.

البته خدمات پس از فروش و گارانتی آن ها شامل شرایطی است که خریداران ابتدا قبل از خرید باید به طور کامل تمامی ضوابط و شرایط آن را مطالعه کنند.

به طور مثال از جمله شرایط خدمات پس از فروش این محصول این است که اگر خسارت وارد شده به لوستر سلطنتی شما ناشی از ضربه باشد، خدمات پس از فروش شامل حال آن نمی شود.

اما اگر لوستر سلطنتی خریداری شده از لحاظ سیم کشی و اتصالی در برق رسانی به لامپ دچار مشکل باشد، خدمات پس از فروش شامل حال آن می ‌شود و می‌توان آن را به طور رایگان با لوستر دیگر تعویض کرد.

نمایندگی پخش لوستر سلطنتی تبریز

نمایندگی پخش لوستر سلطنتی تبریزتبریز از جمله استان ‌هایی است که در آن تولید کنندگان بسیاری در حوزه تولید انواع لوستر سلطنتی فعالیت گسترده ‌ای دارند و همواره سعی دارند تا در روند تولید این محصول از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده کنند و همچنین فرایند تولید این محصول توسط ماشین آلات و تجهیزات مطابق با تکنولوژی روز دنیا استفاده می شود لذا محصولات تولید شده این استان از کیفیت بالایی برخوردار هستند و طرفداران بسیاری را در سراسر کشور به خود اختصاص داده است.

جالب است بدانید که این سایت نیز به عنوان نمایندگی لوستر سلطنتی تبریز به پخش و عرضه این محصول در سراسر کشور فعالیت دارد و همواره سعی دارد تا مرغوب ترین، با کیفیت ترین و زیبا ترین لوستر های سلطنتی را جهت فروش در نظر بگیرد و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

شما نیز اگر قصد خرید لوستر سلطنتی تبریز را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید و ویژگی های این محصول می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش سایت تماس برقرار کنید.

مطلب پیشنهادی

پخش لوستر لوله ای با کیفیت

لوستر لوله ای یکی از انواع لوسترهای عرضه شده در بازار است که در محیط های مختلف مسکونی، اداری، رستوران ها و کافی شاپ ها بیشتر استفاده می شود. قیمت هر کدام از مدل

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما