فروش لوستر
خانه / لوستر / مرکز فروش لوستر کودک درجه یک

مرکز فروش لوستر کودک درجه یک

هر چه بر عمر بشر افزوده می شود گرایش او بسوی استفاده از وسایل لوکس و فانتزی نیز با اعتقاد به ایجاد رفاه بیشتر افزایش می یابد. این ایده به تهیه اسباب و لوازم کودک نیز سرایت کرده تا جایی که قبل از تولد نوزاد، کلیه امکانات رفاهی با بهترین کیفیت برای او فراهم می شود، از جمله مواردی که به آن توجه خاص می شود تزیین اتاق کودک است. معمولا برای تزیین اتاق کودک از وسایل بچگانه استفاده می شود. از خرید لوستر کودک گرفته تا ساعت و آویز درب اتاق و … لوستر اتاق کودک را عمدتا از مراکز فروش لوستر کودک درجه یک تامین می کنند.

مرکز فروش لوستر کودک درجه یک

فاکتور های مهم برای خرید لوستر کودک

فاکتور های مهم برای خرید لوستر کودک

لوستر ها بعنوان یکی از ابزارهای مهم نور پردازی مورد توجه بسیاری از طراحان داخلی می باشند. قبل از خرید این کالای لوکس باید آگاهی خود را نسبت به اطلاعات لوستر کودک بالا ببریم. از جمله معیارهایی که دیزاینر های اتاق کودک به آن توجه خاص مبذول می دارند می توان موارد زیر را نام برد :

اندازه : از جمله مکان هایی که برای تعبیه نور کافی در فضای آن از لوستر استفاده می شود اتاق کودک است. اندازه لوستر کودک رابطه مستقیم با فضای اتاق دارد، به این معنی که برای اتاق هایی با فضای باز از لوستر های بزرگ و برای اتاق هایی با فضای کم از لوستر های کوچک و ظریف تر استفاده می شود. طبیعی است که انتخاب لوستر های بسیار بزرگ یا بسیار کوچک علاوه بر اینکه نور کافی به محیط نمی رساند بجای اینکه جنبه زیباسازی داشته باشد زیبایی محیط را از بین می برد. 

نور مناسب : اتاق کودک جایی است که کودک ساعات زیادی از عمر خود را در آن صرف می کند، در آن جا بازی می کند، می خوابد، درس می خواند، رشد می کند و می بالد. بسیاری از این کارها ممکن است در طول روز یا شب انجام شود. کودک باید در این فضا احساس امنیت خاطر داشته باشد تا از لحاظ روانی و عاطفی رشد مناسبی داشته باشد. در بسیاری از موارد دیده شده که منبع بسیاری از بیماری های روانی، ترس دوران کودکی است. بسیاری از کودکان از گوشه های تاریک یا سایه اجسام درون اتاق خود می ترسند. یکی از راه های از بین بردن این منبع ترس، نور پردازی مناسب اتاق کودک است. طراحان دکوراسیون داخلی اتاق کودک، با انتخاب لوستر های مناسب اتاق کودکان، نور کافی و یکسان به تمام نقاط اتاق می رسانند بگونه ای که هیچ سایه ای روی در و دیوار ایجاد نمی شود یا هیچ نقطه تاریکی در اتاق وجود ندارد. پس فاکتور مهم در خرید لوستر اتاق کودک، قابلیت نور رسانی مناسب لوستر می باشد. 

کوتاه یا بلند بودن سقف اتاق کودک : با توجه به اینکه فاصله سقف اتاق کودک تا سطح زمین چقدر است می توان از لوستر های متفاوتی استفاده کرد. همه ما می دانیم که کودکان دارای حس کنجکاوانه بسیار قوی هستند. آن ها هر چیز را که می بینند بررسی می کنند تا از آن سر در بیاورند. وسایل برقی از جمله لوستر ها خطرناک ترین اشیائی هستند که ممکن است خود را با آن در معرض آسیب قرار بدهند. بنابراین باید بگونه ای نصب شوند کودک نتواند براحتی به آن دسترسی داشته باشد. دیزاینرها این نکته را مد نظر قرار می دهند و در اتاق های کودک با سقف کوتاه از لوستر هایی استفاده می کنند که به سقف می چسبد و برعکس لوسترهای آویزان را در اتاق هایی بکار می برند که ارتفاع سقف زیاد است. 

میزان تابش نور لوستر کودک : میزان نور لوستر کودک با توجه به لامپ هایی که در آن استفاده شده است می تواند کم یا زیاد باشد. با توجه به حساسیت بالای چشم کودکان به نور، لوستر اتاق کودک باید بگونه ای انتخاب شود که نور آن نه زیاد خیره باشد نه آنقدر ملایم باشد که چشم را اذیت کند. با توجه به فضای اتاق کودک باید از لوستر های مناسبی استفاده کرد، بعنوان مثال برای یک اتاق ۳ در ۴ از یک لوستر با لامپ های زنون بسیار قوی با روشنایی بالا استفاده نماییم یا برای یک اتاق با فضای گسترده که اسباب بازی های مختلفی در گوشه و کنار آن قرار دارد یک لوستر با لامپ های ال ای دی کوچک را بکار ببریم.

نوع استفاده از لوستر کودک : برخی افراد از لوستر ها بعنوان وسیله ای برای تزیین دکوراسیون داخلی اتاق استفاده می‌کنند و نور اتاق را به وسیله لامپ های کم مصرف که در سقف یا دیوارها تعبیه می شود تامین می نمایند. بدیهی است که در لوستر های کودک تزیینی استفاده از لامپ های کوچک که جنبه تزیینی دارند کفایت می کند. 

طرحهای نقاشی شده روی لوستر : آنچه در انتخاب لوستر کودک اهمیت دارد توجه به نقاشی های کودکانه روی لوستر است که اغلب ، شخصیت های کارتونی محبوب بچه‌ها می باشد و فضای کودکانه ای به اتاق می بخشد. چون لوستر اتاق کودک در سقف اتاق قرار دارد باید بگونه ای انتخاب شود که کودک هنگام دراز کشیدن روی تخت خواب بتواند با آن ها ارتباط برقرار کند.طبیعی است که یک لوستر با طرح های کودکانه نسبت به لوستری که آویز های زیادی از آن آویزان است و لامپ های زیادی دارد برای کودک جذاب تر است. 

اهمیت نور مناسب لوستر کودک

در بیشتر مواقع، لوستر اتاق کودک از ابزارهای نور پردازی و جهت تامین روشنایی محیط اتاق می باشد که هنگام خرید آن باید به اصول اولیه نور پردازی توجه شود. انتخاب یک لوستر مناسب به سلامت روانی و جسمی کودکان، کمک شایانی می‌کند. برای اتاق کودک باید از لوستر هایی استفاده شود که قابلیت کنترل شدت نور در ساعات مختلف شبانه روز را داشته باشد. شدت نور اتاق کودک در ساعاتی از روز مثل بعد از ظهر یا غروب باید ملایم باشد بگونه ای که چشم متوجه تغییر افق خورشید نشود و روشنایی طبیعی روز را برای کودک تداعی کند یا در شب بگونه ای باشد که نور به همه جای اتاق برسد تا کودک، هنگام راه رفتن در اتاق به وسایل و اسباب بازی های اطراف خود برخورد نکند. نور شب نباید خیره کننده باشد تا با پلک زدن یا باز و بسته شدن چشم، کودک در برابر خود چاله های رنگی ببیند و چشم هایش اذیت شود. برای رفع این مشکل پیشنهاد می شود در کنار لوستر اتاق کودک، از لامپ های دیوار کوب یا چراغ خواب استفاده کنید تا نیازی به استفاده از لامپ های پر نور و بسیار قوی برای تامین روشنایی اتاق کودکتان نداشته باشید. 

ایده هایی که شما را برای انتخاب لوستر کودک وسوسه می کند

ایده هایی که شما را برای انتخاب لوستر کودک وسوسه می کند

از جمله عوامل ترغیب کننده افراد به خرید کالا های لوکسی همچون لوستر کودک، زیبایی خاصی است که به دکوراسیون داخلی اتاق می دهد. امروزه لوستر های کودک در طرح ها و رنگ های متعدد و مدل های مختلف به مشتریان عرضه می شود. این امر به این دلیل است که تولید کنندگان هنگام طرح ریزی برای ساخت در جزئیاتی مثل مدل لوستر، اندازه لوستر، رنگ لوستر، نحوه نصب آن ها و … توجه و دقت نظر خاص مبذول می دارند و کالایی تولید می کنند که متناسب با جنسیت و سن کودکان می باشد. بعنوان مثال برای دختر بچه ها لوستر هایی با رنگ زمینه صورتی و با طرح هایی از کیتی یا گل های بهاری و برای پسر بچه‌ها طرح هایی از حیوانات با زمینه آبی می تواند زینت بخش اتاقشان باشد. زیبایی لوستر های کودک آنقدر دلنشین است که چشم هر بیننده ای را در نگاه اول به خود خیره می کند و برای اکثر خانواده ها وجود یک لوستر کودک باکیفیت و این همه زیبایی در اتاق کودکشان، یک گزینه مثبت محسوب می‌شود. مهمترین مزیت لوستر های کودک این است که براحتی با هر تم یا زمینه ای که برای اتاق کودک در نظر گرفته می شود ست می گردد و این بعلت تنوع این محصول نسبت به سایر اقلام شب خواب یا لامپ های دیواری و سقفی است.

اطلاعات جامع درباره لوستر کودک

نتیجه ای که طراحان دکوراسیون داخلی و دیزاینرهای اتاق کودک به آن دست یافته اند این است که در انتخاب لوستر اتاق کودک رعایت یک سری نکات ضروری می باشد، از جمله اینکه وزن لوستر کودک نباید خیلی زیاد باشد، چرا که ممکن است سقف اتاق کودک تحمل وزن آن را نداشته باشد و موجب سقوط لوستر گردد و این برای سلامتی کودک تهدیدی بزرگ بحساب می آید. همچنین لوستر های کودک نباید دارای شاخه های شیشه ای نازک و نوک تیز باشند. بطور کلی لوستر های اتاق کودک باید ساده و سبک باشند و در عین حال زیبایی خاصی نیز به همراه داشته باشند. 

برجستگی روی لوستر کودک

برجستگی روی لوستر کودک

در سطح لوستر های کودک امروزی برجستگی هایی وجود دارد که به شکل گل، قلب، حیواناتی مثل خرس، خرگوش یا شخصیت های کارتونی محبوب بچه‌ها مثل پوه یا کیتی است که باعث می شود هم لوستر را بسیار شکیل و زیباتر کند و هم هنگام روشن کردن لوستر، سایه روشن هایی به شکل برجستگی لوستر و هم رنگ با آن روی دیوار و سقف اتاق کودک ایجاد شود که بخصوص در شب زیبایی منحصر به فردی ایجاد می نماید و برای کودک، جنبه سرگرم کننده نیز دارد. سایه روشن های ایجاد شده بر دیوار اتاق برگرفته از رنگ لوستر است که معمولا با رنگ دیوار و وسایل اتاق همخوانی کامل دارد و این با جنبه روانشناسی و زیبا شناختی رنگ ها کاملا هماهنگ می باشد. 

استفاده از رنگ های شاد برای لوستر کودک

پیش از انتخاب لوستر یا هر وسیله دیگری برای اتاق کودک، ابتدا باید رنگ اتاق کودک در نظر گرفته شود. قطعا بسیاری از افراد رنگ اتاق دختر بچه را صورتی یا بنفش روشن و رنگ اتاق پسر بچه‌ها را آبی کم رنگ یا زرد لایت انتخاب می کنند و سایر وسایل اتاق را بر اساس آن می خرند و همه چیز را با هم ست می کنند. از جمله وسایلی که هنگام خرید باید به رنگ آن توجه نمود لوستر اتاق کودک است. لوستر های اتاق کودک معمولا در رنگ های شاد تهیه و تولید می شوند تا هنگام روشن کردن آن زیبایی دو چندانی داشته باشد. در انتخاب رنگ لوستر باید دقت کافی داشته باشیم. سیستم بینایی افراد بطور کلی بگونه ای طراحی شده است که با دریافت موج های نور در رنگ های مختلف، زمان خواب یا بیداری بدن را تنظیم می کند. رنگ های روشن طول موج کمتری نسبت به رنگ های تیره تر دارند. هنگامی که از لوستر با رنگ روشن برای اتاق کودک استفاده می کنیم در واقع با انتخاب خود برنامه فیزیولوژیک خواب و بیداری او را تنظیم می کنیم. 

برخی افراد فکر می کنند اگر لوستر اتاق کودک با رنگ تیره انتخاب شود هم کلاس بیشتری دارد هم خواب آرامی را برای کودک به همراه می آورد، در حالیکه چشم کودک آن ها با دریافت رنگ تیره به مغز پیام می دهد که موقع خواب است و دیده می شود که کودکشان ساعت ها خوابیده است، والدین گمان می کنند که کودک خواب آرام و طولانی داشته است، این در حالی است که محققان دریافته اند که سیستم بینایی چنین کودکانی در حال خواب فعال بوده و ساعت ها پس از خواب کودک، تازه به خواب می رود و خواب طولانی کودک بعلت خستگی چشم ها می باشد. بنابراین به والدین پیشنهاد می شود برای اتاق کودک از لوستر هایی با رنگ شاد استفاده کنند که هم از لحاظ روانی آرام بخش هستند و هم خواب آرامی را برای کودکان به ارمغان می آورد.  

فروش ویژه لوستر کودک در ابعاد مختلف

فروش ویژه لوستر کودک در ابعاد مختلف

فروش ویژه لوستر کودک شامل انواع لوستر، چراغ خواب، لامپ های تزئینی دیوار کوب، آویز های شب نما و سایر تجهیزات دکوراسیون اتاق کودک بوده و منحصر به فروش لوستر نمی باشد. در فروشگاه های ارائه دهنده فروش ویژه لوستر کودک، انواع لوستر کودک در طرح ها و رنگ های دخترانه و پسرانه و در ابعاد مختلف آماده عرضه به علاقه مندان می باشد. ابعاد این لوستر ها به اندازه ای متنوع است که برای اتاق هایی با فضا های مختلف براحتی می توان لوستر مناسب و دلخواه را انتخاب کرد. 

هنگام انتخاب لوستر کودک با ابعاد دلخواه ابتدا باید متراژ اتاق کودک را مد نظر قرار داد، برای اتاقی با اندازه ۳ در ۴ بهترین اندازه لوستر، لوستری با قطر بین ۵۰ تا ۵۶ سانتی متر می باشد که البته با توجه به اینکه سقف اتاق تزیینات دیگری دارد یا نه ( برخی والدین عادت دارند اسباب بازی های مختلفی را از سقف آویزان می کنند که این کار فضای لازم را از لوستر می گیرد ) می تواند کمتر باشد ولی بیشتر از آن نمای زیبایی به اتاق کودک نمی دهد.

مطلب پیشنهادی

پخش لوستر لوله ای با کیفیت

لوستر لوله ای یکی از انواع لوسترهای عرضه شده در بازار است که در محیط های مختلف مسکونی، اداری، رستوران ها و کافی شاپ ها بیشتر استفاده می شود. قیمت هر کدام از مدل

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما