فروش لوستر
خانه / آباژور / قیمت نهایی آباژور اسپورت

قیمت نهایی آباژور اسپورت

قیمت نهایی آباژور اسپورت اندکی امروز ها افزایش داشت است و این آباژورها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که افراد می‌توانند برای تغییر دکوراسیون منزل خود از این آباژورها استفاده کنند اباژور ها در انواع و مدلهای بسیار مختلف و متفاوت موجود است که افراد می توانند با توجه به سلیقه خود آنها را خریداری کنند. و قیمت نهایی آنها بستگی به مدل آنها دارد. 


قیمت نهایی آباژور اسپورت

مشخصات آباژور اسپرت

مشخصات آباژور اسپرتمشخصات آباژور اسپرت کمک می کند تا شما بتوانید به راحتی این آباژور را خریداری کنید آباژور که بیشتر به عنوان شب خواب استفاده می شود و بیشتر در اتاق نوعروسان و کودکان دیده می شود حکم چراغ خواب را دارد و زیبایی بسیاری دارد که افراد بسیاری از این آباژورها خریداری می‌کنند آباژورها دارای پایه کوتاه متوسط و بلند هستند که افراد می‌توانند با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب کنند آباژور اسپرت دارای یک دور پیچ ساده است که برای کودکان بیشتر طرح های کارتونی دارد با اتاق آنها بسیار زیبایی می بخشد و آباژور های اسپرت بزرگسالان که دارای طرح های بسیاری است و طرح‌های آن اکثر ان ساده است که افراد می توانند به راحتی این نوع آباژور را انتخاب کنند. 

جنس اکثر آباژور ها چوبی است و ارتفاع آنها از ۳۰ سانت شروع میشود و وزن آنها از یک کیلوگرم تا ۵ کیلوگرم است مناسب برای اتاق خواب و پذیرایی می باشد قابلیت تعویض لامپ را دارد و کشور سازنده آن هم ایران است. آباژورها کلاه پارچه ای و یا مخمل است. امروزه بیش تر آباژور ها را متناسب با مبلمان خریداری می کنند زیرا این وسیله نقش زیبایی منزل را دارد‌. 

آباژور اسپرت چه ویزگی دارد؟

اسپورت یکی از ویژگی های مهم آن سادگی آن است که تمام سلیقه ها آن را انتخاب می کنند و دارای طرح‌های بسیاری است که کمک می کند شما با توجه به اتاق خواب خود و یا اتاق پذیرایی آن را انتخاب کنید که دارای سه پایه متفاوت است که بستگی دارد شما در کجا بخواهید از آن استفاده کنید. همه آباژورها تک لامپ هستند

آباژور های ایستاده در خانه یکی از بهترین و شیک ترین وسایل در دکوراسیون اتاق می باشد بیشتر افراد به دکوراسیون اتاق خواب اهمیت بسیاری می دهند و همیشه به دنبال مدل های بسیار شکیل و زیبا هستند و از وسایل های داخل اتاق آباژورهای که از وسایل هایی است که هم برای شیک و زیبا کردن دکوراسیون استفاده می شود و هم کاربرد بسیاری در اتاق دارد ممنون از آباژورهای استفاده می‌کنند که در کنار تخت روی میز ها قرار دارد اما افرادی که اهمیتی به دکوراسیون اتاق خواب دیدن همیشه از بهترین یک ترین وسایل استفاده می کنند.

 زیرا فقط می توان روی میز قرار داد در کنار تخت اما مدل‌های ایستاده آن طوری است که می توانید هر کجا از اتاق‌ها که خواستید آن را قرار دهید تا علاوه بر کاربردی که در خانه دارند باعث زیبای خانه نیز می‌شوند در گذشته به دلیل کمبود وسایل تزیینی و دکوری یک اتاق خواب ساده درست می کردند اما امروزه انواع وسایل دکوری و تزئینی و طراحی و ساخته شده است که هم کاربرد زیادی در خانه ها دارد که می‌توان از آنها استفاده استفاده کرد نمونه از آباژور ها هستند در انتخاب وجود دقت کنید تا مدل های شیک و زیبای آن را انتخاب کنید معمولا در اتاق خواب از نور آفتابی استفاده می کنند دلیل آن نیز آرام بخش بودن این نوع از پس در هنگام خرید آباژور سحر کنید مدل های آبی رنگ آن که نور آبی دارند استفاده کنید. 

همه آباژور ها تک لامپ هستند سیم آن ها معمولاً بین یک مترو نیم تا سه متر است که بستگی به مدل آباژور دارد معمولاً نور آباژور از بالا و یا پایین آن خارج می‌شود و مانع از مشخص شدن لامپ می شود لامپ و پایه وصل شده و کلاهک اطراف لامپ را می پوشاند. 

آشنایی با انواع آباژور اسپرت

آشنایی با انواع آباژور اسپرتامروزه بسیاری از افراد از آباژور در کنار میز آینه و شمعدان و خود استفاده می کنند زیرا زیبایی بسیار خاصی را به میزها می دهد البته پایه بلند آن زیبایی آن را دو چندان می کند. بعضی از آباژور های اسپرت دارای سنگ های کریستالی هستند که زیبایی بسیاری را دارند و بعضی از آن ها در حالت مخمل هستند و بعضی از آن ها در پارچه های طرح دار بسیار زیبا در رنگ های بسیار متفاوت و متنوع موجود است که متقاضیان می توانند با توجه به سلیقه خود از آن ها خریداری کنند. 

انواع آباژور اسپرت را می توانید از سایت ما بسیار راحت خریداری کنید ما در کنار آباژور های خود قیمت آن را درج کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید زیرا قیمت آن برای بعضی از افراد بسیار مهم است و می‌توانند با توجه به بودجه مالی خود انتخاب کند که انواع مختلفی دارد از جمله ایستاده و رومیزی که بیشتر در اتاق خواب ها قابل استفاده هستند و بعضی از افراد بسیار به این موضوع اهمیت دادند و آن است استفاده می‌کند و مشخصات فنی این آباژورها می‌توان جنس بدنه آن از و صرف میشه از نوع ساده است که لامپ های ساده به آن می خورد و می توان از آن استفاده کرد به طرح از نور آبی استفاده کنید زیرا بسیار آرام بخش است و باعث می‌شود شما آرامش خاصی داشته باشید. 

دلیل مرغوبیت آباژور اسپرت

دلیل مرغوبیت آباژور اسپرت این است که در طرح های بسیار ساده هستند  افراد می‌توانند خریداری کنند و قیمت آباژور اسپرت اندکی پایین تر از دیگر آباژورها است زیرا از طرح های بسیار ساده ای برخوردار هستند. 

آباژورها به منزل بسیار زیبایی می بخشد و کمک می کند چون ما منزلی ایده آل داشته باشید یک دلیل مرغوبیت آباژور اسپرت این است که از سیم پیچ ها و لامپ های بسیار با کیفیت استفاده می شود و طول عمر را بالایی دارند صفحه آباژور استاندارد است. 

آباژور به دلیل دکور بودن آن این است که بسیاری از افراد از آن برای تغییر دکوراسیون و نما دادند به اتاق خود از آن استفاده می‌کنند و جنس آن ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند که مرغوبیت این کالا باعث فروش بیشتر آن شده است و افراد بسیار از آباژور های اسپرت برای منازل خود خریداری می‌کند. 

مطلب پیشنهادی

چگونگی خرید اباژور چوبی

آباژور ها از انواع لوازم روشنایی می باشند که هم جنبه تزئینی و هم نور بخشی مناسبی داشته و زمره لوازم شیک در دکوراسیون منزل محسوب می شوند. در این مبحث درباره انتخ

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما