فروش لوستر
خانه / آباژور / قیمت آباژور بلند در بازار تهران

قیمت آباژور بلند در بازار تهران

کالا های مختلفی در بازار به چشم می خورند که هم جنبه تزیینی و هم جنبه کاربردی دارند. یک نمونه از این کالا ها، آباژور می باشد. این محصول با مدل های مختلفی به مردم عرضه می گردد. برخی از این محصولات هستند که دارای پایه های بلند می باشند. این نمونه های پایه بلند بسیار زیبا هستند و مورد توجه و استقبال بسیاری از مشتری ها قرار گرفته اند. قیمت آباژور بلند در بازار تهران از طریق یک لیست به مشتری ها ارائه می شود. در این لیست نرخ تولیدات مختلفی قید شده است که نرخ نمونه هایی که پایه های بلند دارند هم در این فهرست جای گرفته است. افرادی که خریدار این کالاها هستند برای این که بتوانند خرید خوب و با صرفه ای را داشته باشند باید این لیست را در دست داشته باشند و نرخ های موجود در آن را مورد بررسی قرار دهند. این آباژور های بلند که به آن ها آباژور های ایستاده هم اطلاق می شود با کیفیت های بسیار عالی و منحصر به فرد در معرض فروش قرار می گیرند. 

قیمت آباژور بلند در بازار تهران

تقسیم بندی انواع آباژور

تقسیم بندی انواع آباژوربه دست آوردن اطلاعات لازم و کامل در مورد تقسیم بندی انواع آباژور به مشتری ها کمک می کند که بتوانند خرید خود را با توجه به میل و سلیقه شخصی شان انجام دهند. مشتری ها قبل از این که بخواهند خرید شان را آغاز نمایند باید نمونه های مختلفی از این کالاها را بشناسند و از این طریق خرید بهینه ای را به پایان رسانند. در این باره باید به موارد زیر اشاره ای داشته باشیم: 

 • آباژور های کلاسیک 
 • مدل های مدرن 
 • نمونه های پایه کوتاه 
 • نمونه های پایه بلند و ایستاده 
 • محصول های برنز 
 • آباژور های سیلور یا نقره 
 • … 

قطع به یقین زمانی که این کالاها را بشناسید بهتر و راحت تر می توانید روند خرید تان را به پیش برید. در این جا نمی توانیم تمام این مدل ها را شرح دهیم. اما به ارائه توضیح هایی در مورد برخی از این نمونه ها می پردازیم. به عنوان مثال نمونه های کلاسیک جزو آن دسته از آباژور هایی به شمار می روند که با طرح های قدیمی و کلاسیک یه بازار فروش روانه می گردند. امروزه بسیاری از مردم خواهان و طرفدار این طرح های کلاسیک می باشند. آباژور های برنز از جنس بزن، می باشند و بسیار زیبا هستند و استفاده از این نمونه ها در داخل ساختمان ها به دکوراسیون این مکان ها جلوه خاص و ویژه ای اعطا می نماید. 

 

تفاوت آباژور بلند با آباژورکوتاه ؟

تفاوت آباژور بلند با آباژورکوتاه ؟تفاوت آباژور بلند با آباژور کوتاه؟ سوالی است که ممکن این که در دام برخی از افراد خریداری که در بین شما حضور دارند به وجود آید تا با یافتن پایه این سوال بتوانند خرید خوبی را خاتمه دهند. در حقیقت بابیاید بگوییم که یک تفاوت بارز بین این دو نوع محصول وجود دارد و آن هم به این صورت است که مدل های پایه بلند به صورت ایستاده تهیه و تولید می گردند و پایه این آباژور ها بر روی زمین قرار می گیرد.

اما آباژورکوتاه به دلیل پایه های نسبتا کوتاهی که دارند باید بر روی نیز قرار داده شوند. از این به این نمونه ها، مدل های رو میزی هم گفته می شود. اگر قصد دارید که این محصول ها را بر روی زمین قرار دهید می توانید مدل های پایه بلند را خریداری نمایید و اگر در پی این هستید که این نمونه از کالاها را بر روی نیز قرار دهید باید مدل های کوتاه را تهیه کنید. 

تمام این مدل های کوتاه و بلند دارای مرغوبیت های عالی می باشند و تمام این مدل ها بسیار زیبا هستند و شما عزیزان می توانید با توجه به علاقه خودتان یک نمونه از بهترین نوع این محصول ها را برای خرید در نظر داشته باشید و این کالاها را به رنگ دلخواه و محبوب تان تهیه و خریداری نمایید. 

راهنمای خرید آباژور بلند

راهنمای خرید آباژور بلندزمانی که دفترچه راهنمای خرید آباژور بلند را در دست داشته باشید می توانید بهترین و مرغوب ترین نوع این کالاها را برای خرید انتخاب نمایید. در این دفترچه اطلاعات زیادی در رابطه با این نمونه ها درج شده است و این موضوع موجب می گردد که شما عزیزان بتوانید پس از مطالعه دقیق این دفترچه آگاهی های تان را افزایش دهید و در نهایت منحصر به فرد ترین نوع این محصول ها هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ زیبایی را تهیه کنید.

این دفترچه در خود شرکت تولید کننده تنظیم می گردد و در دسترس مشتری ها قرار می گیرد تا از این طریق افرادی که می خواهند نمونه های مختلف این محصولات را بشناسند به راحتی این کار را انجام دهند و در نتیجه نوع محصول دلخواه خود شان را خریداری نمایند. به شما هم توصیه می کنیم که برای انجام خریدی بسیار عالی و بی نظیر ابتدا این دفترچه را به خوبی و به درستی مورد بررسی قرار دهید. 

قیمت آباژور بلند چگونه تعیین می شود

قیمت آباژور بلند چگونه تعیین می شوداین موضوع که قیمت آباژور بلند چگونه تعیین می شود یک موضوعی است که بیشتر اوقات در ذهن خریدار ها مطرح می گردد. در این قسمت باید به چند مورد که در روند قیمت گذاری اثر بخش می باشند اشاره نماییم. برخی از این موارد عبارت می باشند از: 

 • نوع کیفیت این کالاها. هر چه قدر که درجات کیفی این آباژور ها بالا تر باشد قیمت آن ها نیز افزایش می یابد. 
 • نوع مواد اولیه ای که در تهیه این نمونه ها به کار می روند با قیمت این کالاها رابطه مستقیمی دارد. 
 • مدل این آباژور ها در نرخ گذاری اهمیت زیادی دارد. هر چه قدر که این محصول ها ساده تر باشند قیمت آن ها نیز پایین تر می باشد. 
 • رنگ آمیزی این نمونه ها هر چه قدر که ساده تر باشد قیمت این محصولات نیز ارزان تر می باشد. 
 • … 

به طور کلی افراد متخصص و کارشناسی که در کارخانه تولید کننده این آباژور های پایه بلند مشغول به کار و فعالیت می باشند با توجه به عامل های ذکر شده اقدام به تعیین نرخ این نمونه ها می نمایند و به ایم طریق قیمت واقعی این آباژور ها را مشخص می نمایند و سپس به روش های مختلف به اطلاع مشتری های خود می رسانند. 

مطلب پیشنهادی

چگونگی خرید اباژور چوبی

آباژور ها از انواع لوازم روشنایی می باشند که هم جنبه تزئینی و هم نور بخشی مناسبی داشته و زمره لوازم شیک در دکوراسیون منزل محسوب می شوند. در این مبحث درباره انتخ

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما